ОТРИМАЙ ГРАНД НА НАВЧАННЯ В РОЗМІРІ 20 000 ГРН

ЩО ТАКЕ EDUCATIONUA 2019-2020?

За останній час в Україні все більше популярності набирають програми націлені на матеріальну підтримку розумних студентів. Подібні напрямки фінансуються незалежними організаціями. Такого типу програми вважаються дуже поширеними на території країн ЄС та США.

EducationUA 2019 – це соціальна програма, яка пропонує студентам за допомогою конкурсної основи отримати матеріальну винагороду показавши свої академічні успіхи.

Що ми робимо?

Надаємо змогу талановитим студентам і школярам отримати матеріальну підтримку на навчання
Розвиваємо в Україні систему отримання студентами стипендій від комерційних організацій
Запрошуємо різні компанії підтримувати даний проект

Хто організатор EducationUA 2019-2020

Компанії SMMdriver, Karno Energy, AutoFrom і LadySpace. – це організатори та грантодавеці даної програмі, конкурс проводиться безкоштовно. За мету поставлено – показати студентам, що в сучасному світі, завдяки своїм знанням та наполегливості, можливо досягти бажаних мрій та цілей, ще до того, як буде виданий диплом ВНЗ.

Згідно з умовами та результатам конкурсу буде оголошено 3 переможці. За 1 місце – 20 тис. грн., сума буде направлена на оплату наступного навчального року 2020-2021. В залежності від ситуації можна сплатити спеціальні курси, програми, в разі якщо перемогу отримав студент-бюджетник. За 2-3 місце учасники отримають заохочувальні призи.

Досягнення проекту

#

Ми провили даний конкурс вєе 2 рази

#

понад 2000 шкіл і вузів учасників

#

Виплатили 60 000 грн стипендій

Публікації ЗМІ

Нашi партнери

Умови проведення конкурсу

Для прийняття участі в конкурсі студенти повинні відповідати таким вимогам: громадянство України, навчатися на 1-5 курсі, будь-якого ВНЗ, незалежно від факультету чи спеціалізації, денної та заочної форми навчання, перебувати на контрактній або бюджетній основі, або вчитися в школі в 11 класі.

Етапи проведення конкурсу

  • 1. Студент пише аналітичну статтю, потім надсилає її на контактний E-mail.
  • 2. Потрібно заповнити заявку представлену знизу до 08.03.2020.
  • 3. Члени журі з 09.03 по 11.03.2020 р. проводять аналіз і оцінку робіт усіх кандидатів.
  • 4. В процесі аналізу та обговорень буде обрано 3 найкращі роботи.
  • 5. Авторам потрібно буде презентувати та захистити статті перед всіма журі 15.03.2020 в Києві.
  • 6. Тільки після захисту визначають 3 переможців.

Вимоги до робіт

Кожен з учасників повинен написати унікальну статтю аналітичного типу, дотримуючись установленого об’єму в 2-3 тис. слів на запропоновану тему: «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ - ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?». Кожна з робіт буде перевірена на антиплагіат. Тому потрібно буде докласти зусилля і час, для аналізу та знайомства с різними джерелами. Робота здається в файлі Word чи Google Docs.

Здача статті

  • 1. Роботи відправляються організаторам на e-mail smmdriver.educationua@ukr.net до 08.03.2020 року.
  • 2. В листі вказується ПІБ автора, контактні дані.
  • 3. Стаття в файлі Word чи Google Docs.

Призовий фонд

Переможець отримує 20 000 грн, який далі буде спрямований на оплату наступного навчального 2020-2021 року переможця в українському ВНЗ чи оплату спеціалізованих курсів та програм, в тій ситуації коли переможець – студент на бюджетній формі навчання. Призовий фонд готівкою не видається. Додаткові умови та вимоги для грантодавця не прописані. Після завершення навчання студент може обрати місце для роботи, яке вважає за потрібним.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ


Контакти

Авіаконструктора Антонова, буд 5, оф. 701
Київ, Україна

Адреса